Продукція

VERNO Cu30 + Zn30 - Інноваційне добриво для корекції дефіциту міді та цинку

У чому унікальність препарату

VERNO Cu30 + Zn30,

як продукту?

1.      VERNO Cu30 + Zn30 - це мінеральне мідно-цинкове добриво, що складається з мікронізованих (дуже дрібних) частинок міді та цинку, у вигляді диспергованих гранул.

2.      Унікальна формуляція - мікронізація забезпечує оптимальне покриття і утримання в вологу, вітряну погоду, та збереження на листовій поверхні рослин, як джерело повільного вивільнення поживних речовин.

                          ЗАСТОСУВАННЯ

Універсалність

1.       VERNO Cu30 + Zn30 використовують  для корекції дефіциту міді та цинку та боротьби з грибковими та бактеріальними захворюваннями всіх польових і овочевих культур, у відкритому і закритому грунті, на різних плодових і кісточкових деревах, ягідниках і винограді, квітах і декоративних рослинах.

2.      Способи застосування:

-          передпосівна обробка насіння;

-          позакореневе обприскування;

-          безпосередньо у зону висіву насіння разом ЗЗР та добривами;

-          разом з рідкими азотними добривами (КАС, карбамід та ін.);

-          при крапельному поливі та зрошенні.

                                                                            ВПЛИВ НА РОСЛИНИ

Механізм регуляції

росту

 рослин

1.      VERNO містить мікронізовані частинки оксидів міді та цинку, які міцно прилипають до поверхонь рослин та забезпечують постійне надходження доступних поживних речовин впродовж тривалого періоду.

2.      Мідь, як мікроелемент має важливе значення, вона є каталізатором таких важливих процесів в рослині, як фотосинтез, дихання, відповідає за структурну міцність клітин за рахунок утворення лігніну. Бере участь у вуглеводному та білковому обміні, стимулює зрілість пилку та ріст пилкової трубки, що відіграє ключову роль у формуванні квітів та насіння.

3.      Дефіцит цинку викликає у рослин затримку росту та цвітіння, хлороз листя, втрату пружності клітин (в’янення рослин).

4.      Цинк. Під впливом цинку активується синтез цукрів і крохмалю, збільшується загальний вміст вуглеводів, білкових речовин, аскорбінової кислоти і хлорофілу, підвищуються посухо-, жаро- і холодостійкість рослин. Цинк входить до складу окисно-відновних, антиоксидантних ферментів та багатьох білків. Він необхідний для росту міжвузлів та сприяє нагромадженню фітогормону ауксину. У іонній формі цинк впливає на якість цитоплазми, на стабільність клітинних мембран, запилення та життєздатність насіння.

5.      Дефіцит цинку у рослин проявляється у вигляді хлорозу та пригніченого вегетативного росту рослин.

        Механізм антибактеріаль-   

             ної

та фунгіцидної дії

1.      Після повільного та поступового процесу виділення цинку та міді, необхідного рослинам для їх життєдіяльності, на поверхні листя створюється захисний бар’єр проти грибкових та бактеріальних інфекцій.

2.       Йони міді та цинку поглинаються патогенами й гинуть.

3. Чому виробнику сільгосппродукції вигідно включити в технологічну карту                                                              захисту і живлення рослин Verno FG Cu30 + Zn30  

Экономічна       эефективність

1.      Verno – джерело міді та цинку, продукт високого рівня якості та чистоти. Як результат, Verno можна застосовувати за відносно низькими нормами на гектар. Норми використання становлять від 0,2 до 1,0кг/га.

2.      Оптимізація витрат на фунгіциди завдяки антибактеріальній та протигрибковій дії міді, зменшення захворювань та, як наслідок, скорочення кількості фунгцидних обробок.

3.      Додатковий захист від бактерій та грибів, нівелювання ризиків втрат  врожайності від стресів.

Додаткові

переваги                 Verno FG Cu30

+ Zn30

1.      Verno FG Cu30 + Zn30   відповідає міжнародному сертифікату OMRI (Organic Materials Review Institute – Інститут органічних матеріалів). Застосування продуктів, включених до списку OMRI, дозволяє підприємствам отримати сертифікат органічного виробництва.

2.       Мікрогрануляція забезпечує сипучість, зручність використання, відсутність пилу та повну розчинність.

Verno FG Cu30 + Zn30 - нова концепція позакореневих добрив,                                           що відповідає вимогам майбутнього сільського господарства.

Лігногумат – високоефективний гумІно-фульвовий препарат, що містить до 90% гуміновіх кислот, з яких фульвових кислот – 25-40%.

 

Термін придатності – необмежений 

Термін зберігання – 5 років при t⁰ не нижче 20⁰С для сухого продукту, не нижче 1⁰С – для рідкого.

Фасування – 1 кг, 20 кг, 10 л, 5 л. Для професійного застосування пропонуються наступні марки: 

Марка А – порошкоподібний продукт; 

Марка АМ – порошкоподібний продукт з мікроелементами;

Марка Б – 20% водний розчин;

Марка БМ – 20% водний розчин з мікроелементами.

Лігногумат – безбаластний гуміновий стимулятор росту рослин з антистресовими властивостями і найвищим вмістом гумінових і фульвових кислот Підвищує врожайність – до 40%;

Збільшує доступність поживних речовин з ґрунту і добрив за рахунок розвитку у рослин потужної кореневої системи і збільшення її всмоктувальної здатності, дозволяє скоротити норми внесення мінеральних добрив – до 30%; Дозволяє запобігти втратам врожаю при спільному застосуванні з пестицидами за рахунок зменшення хімічного стресу у рослин та підвищення біологічної ефективності таких обробок; При використанні для обробки насіння – підвищує рівень  активності хімічних протруйників; Збільшує масу 1000 насінин – до 50%; Підвищує вміст білку і клейковини в зерні – до 6%;

У винограді, овочах і фруктах збільшує кількість цукрі – до 55%, вітаміну С – до 10%; Підвищує олійність насіння ріпаку, соняшнику, льону; 

Сприяє процесам синтезу білків, в результаті чого мінеральний азот зв’язується в амінокислотах і знижується вміст  нітратів у кінцевій продукції (до 37%); Активізує діяльність ґрунтової мікрофлори, сприяє відновленню структури і родючості ґрунту.  

Підвищує ефективність застосування пестицидів і агро препаратів  завдяки властивостям прилипача

Забезпечує розвиток потужної кореневої системи завдяки збільшенню її площі живлення, всмоктувальної здатності та надходження поживних речовин з ґрунту та внесених добрив. Стимулює ріст і розвиток рослин завдяки активізації фотосинтезу та обмінних процесів у клітинах, підвищенню рівня хлорофілу. Підвищує стійкість рослин до несприятливих умов навколишнього середовища завдяки підвищенню рівня антиоксидантного захисту клітин. Дозволяє знизити норми внесення добрив на 30% завдяки здатності створювати органо-мінеральні комплекси з макро- та мікроелементами та підвищувати їх доступність для рослин

Ризобакт СП «Гуміфікатор» - комплексний біотехнологічний препарат для біотрансформації рослинних решток в органічне добриво (гумус)

 

Склад: бактерії роду Micrococcus luteus різних штамів та гриби роду пеници́ллиум, — род грибів-аскоміцетів,які відносяться ло  сімейства Aspergillacea

Умови зберігання: препарат зберігають у заводській упаковці в сухих, захищених від атмосферних опадів, складських приміщеннях при t⁰ від +2⁰С до +25⁰С.

Фасування: 10л.

Ризобакт СП «Гуміфікатор» оптимізує біотрансформацію рослинних решток польових культур у гумус шляхом активізації мікробних угрупувань ґрунту (целюлозо- і лігнін розкладаючих, азот фіксуючих бактерій тощо) без додавання азоту. Сприяє підвищенню вмісту гумусу та поліпшує структуру ґрунту.

Забезпечує відновлення мікробіоценозу ґрунту і підвищенню його мікробіологічної активності. Дозволяє активізувати природну фіксацію атмосферного азоту, завдяки чому на розкладання рослинних решток на витрачається азот з ґрунту. Сприяє збільшенню вмісту рухомих форм фосфору і обмінного калію, розмноженню черв’яків і корисних мікроорганізмів.

Перешкоджає поширенню хвороб рослин завдяки розвитку корисних міроорганізмів, просторовому витісненню патогенів і виділенню природних антибіотиків. Сприяє підвищенню урожайності наступних культур за рахунок додаткового живлення і мульчі, що запобігає ерозії, втраті вологи, зростанню бур’янів.му чому варто обирати….

Норма витрати препарату – 1,5-3 л/га. Норма витрати робочої рідини – не менше 200 л/га, в посушливих умовах – не менше 300 л/га

Гідролип – універсальний прилипач на основі гідро гелю для підвищення ефективності засобів захисту рослин, добрив і біопрепаратів

 

Діюча речовина: натуральні полісахариди, отримані в результаті мікробіологічного синтезу, у вигляді однорідної гелевої маси.

Умови зберігання: препарат зберігають у заводській упаковці в сухих, захищених від атмосферних опадів, складських приміщеннях.

Термін придатності – 2 роки.

t⁰ зберігання – від +5⁰С до + 35⁰С.

Фасування – 5 л, 1 л.

Використання Гідролипу забезпечує максимальну ефективність обробок ЗЗР, добривами, біопрепаратами завдяки властивостям гідро гелю, біофіксатору, біоклею.

При додаванні у бакові суміші навіть за несприятливих умов Гідролип підвищує ефективність ЗЗР, добрив та пролонгує їх дію.

Формує на поверхну води еластичну мікропористу водо- та газонепроникну плівку, що вже через півгодини не змивається дощем, здатна накопичувати вологу і є додатковим захистом від сонячних опіків та посухи

Норма витрати не залежить від погодних умов.

Незамінних при роботі з мікробіологічними препаратами (зокрема, інокулянтами), бо є поживним середовищем і пролонгує їх дію.

Натуральні полісахариди не ушкоджують захисний восковий наліт на листках і є додатковим бар’єром  для інфекцій.

Добро розчинний у воді незалежно від жорсткості та температури.

Може застосовуватися для підклеювання стручків ріпаку та бобових культур.

За рахунок унікальних клейових властивостей Гідролипу вже впродовж 30 хвилин після застосування на поверхні листя і плодів утворюється повітропроникна і водостійка мікропориста еластична натуральна плівка на основі полісахаридів природного походження.

Дозволяє знизити норми ЗЗР на 15% і вдвічі подовжує період їх дії

Незамінний для зон ризикованого землеробства, бо забезпечує високу ефективність обробок ЗЗР в широкому температурному режимі.

Завдяки властивостям гідро гелю забезпечує додаткове надходження вологи з повітря, захищає оброблені рослини від висихання і сонячних опіків, зберігає товарний вигляд, покращує забарвлення та смакові якості плодів.

Запобігає втратам врожаю завдяки мобілізації імунної системи, підвищенню стійкості рослин до посухи, заморозків та інших стресів.

Економить час, паливо і воду при застосуванні в сучасних економічних обприскувачах з малою витратою рідини (50-100 л/га робочого розчину) без зниження ефективності дії компонентів бакової суміші.

Нордокс 75, ВГ (Nordox 75, WG)

Фунгіцид контактної дії на основі оксиду міді

Діюча речовина: оксид міді (Cu2O) - 860 г / кг, що еквівалентно 750 г / кг міді. 75% складу препарату становить чиста біологічно активна мідь

Клас небезпеки: 3 (помірно небезпечна речовина)

Форма випуску, упаковка: водорозчинні гранули, мішок 10 кг

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення

Опис продукту

Діюча речовина препарату

 оксид міді (Cu2O) - 860 г/кг, що еквівалентно 750 г/кг міді. 75% складу препарату становить чиста біологічно активна мідь

Застосування

Нордокс 75 WG - надійний контактний фунгіцид/бактерицид з профілактичною дією проти широкого спектру грибкових інфекцій та бактеріозів польових і овочевих культур, у відкритому і закритому грунті, на різних плодових та кісточкових деревах, ягідниках, винограді, квітах та декоративних рослинах. 

Методи застосування

обприскування у період вегетації

Механізм дії

Нордокс 75 WG містить мікронізовані частинки оксидів міді, середній розмір яких складає 1,2 мікрона, що забезпечує ефективне покриття, утримання і міцне прилипання до поверхні рослин. Після потрапляння на листя частинки міді вступають у взаємодію з вологою та вивільняють іони міді. Ці іони поглинаються мікроорганізмами, що призводить до порушення проростання і ділення клітин патогенів. Мідь порушує обмін речовин патогенів шляхом пригнічення багатьох ферментативних реакцій. Крім того, після миттєвого знищення збудника, оксид міді повільно руйнується, запобігаючи новим зараженням. Частинки міді повільно вивільняються з поверхні, що забезпечує більш пролонгований захист рослин. Створюється захисний бар'єр проти грибкових і бактеріальних інфекцій.

Переваги

  • Найбільш концентрований фунгіцид на ринку. 75% складу препарату Nordox 75 WG - це чиста біологічно активна мідь.
  • Відсутність негативного впливу препарату на оточуючих. Завдяки унікальному процесу виготовлення при використанні Nordox 75 WG виникає менше пилу, ніж від інших змочуваних препаратів.
  • Сертифікат Органік. Nordox 75 WG відповідає міжнародному сертифікату OMRI (Organic Materials Review Institute - Інститут органічних матеріалів). Застосування продуктів, включених в список OMRI, дозволяє підприємствам отримати сертифікат органічного виробництва.
  • Низька фітотоксичність. У рекомендованих нормах застосування Nordox 75 WG ефективно контролює 
  • розвиток бактерій і грибів.
  • Високий ефект прилипання. Якісно і рівномірно наноситься на оброблену поверхню рослин.
  • Низькі норми витрати. Завдяки тому, що до складу Nordox 75 WG входить 75% чистої міді (найбільш висококонцентрований продукт на ринку) у препарату низькі норми витрати препарату і потрібна менша кількість обробок рослин.
  • Тривалий період захисту. Nordox 75 WG має функцію повільного контрольованого вивільнення іонів міді, що дозволяє рослинам залишатися захищеними впродовж більш тривалого періоду часу.
  • Універсальний препарат. Препарат використовується на різних плодових і кісточкових деревах, винограді, польових і овочевих культурах, у відкритому і закритому грунті.
  • Низький клас небезпеки. Препарат має 3 клас небезпеки.

Рекомендації щодо застосування:

Використовуйте Нордокс 75, ВГ по черзі з фунгіцидами, що містять діючі речовини, які належать до інших хімічних груп.
Загальна норма витрати МІДІ (Cu)/га/рік НЕ може перевищувати 4,5 кг.
Максимальна загальна річна норма Нордокс 75, ВГ не повинна перевищувати 6 кг/га.
Період захисної дії: 1-2 тижні (залежно від погодних умов).

Сумісність: сумісний з більшістю фунгіцидів та інсектицидів. Перед використанням рекомендується провести пробне змішування.
 

Бакова суміш з низьким рН (нижче 6,0-6,5) призводить до швидкого виділення іонів міді і може викликати стрес / фітотоксичність у рослин. Високий рівень рН і холодна вода можуть привести до зниження ефективності дії препарату.

Період очікування: від останнього внесення продукту- до дня збору врожаю (карантинний період) становить:
Яблуня, груша, айва - 14 днів.
Виноград - 21 день.
Томати, баклажани, перець - 10 днів.
Салати - 7 днів.
Цибуля, цибуля-шалот, часник, полуниця, гарбуз, патисони, диня, огірок - 3 дні.