Лігногумат – високоефективний гумІно-фульвовий препарат, що містить до 90% гуміновіх кислот, з яких фульвових кислот – 25-40%.

 

Термін придатності – необмежений 

Термін зберігання – 5 років при t⁰ не нижче 20⁰С для сухого продукту, не нижче 1⁰С – для рідкого.

Фасування – 1 кг, 20 кг, 10 л, 5 л. Для професійного застосування пропонуються наступні марки: 

Марка А – порошкоподібний продукт; 

Марка АМ – порошкоподібний продукт з мікроелементами;

Марка Б – 20% водний розчин;

Марка БМ – 20% водний розчин з мікроелементами.

Лігногумат – безбаластний гуміновий стимулятор росту рослин з антистресовими властивостями і найвищим вмістом гумінових і фульвових кислот Підвищує врожайність – до 40%;

Збільшує доступність поживних речовин з ґрунту і добрив за рахунок розвитку у рослин потужної кореневої системи і збільшення її всмоктувальної здатності, дозволяє скоротити норми внесення мінеральних добрив – до 30%; Дозволяє запобігти втратам врожаю при спільному застосуванні з пестицидами за рахунок зменшення хімічного стресу у рослин та підвищення біологічної ефективності таких обробок; При використанні для обробки насіння – підвищує рівень  активності хімічних протруйників; Збільшує масу 1000 насінин – до 50%; Підвищує вміст білку і клейковини в зерні – до 6%;

У винограді, овочах і фруктах збільшує кількість цукрі – до 55%, вітаміну С – до 10%; Підвищує олійність насіння ріпаку, соняшнику, льону; 

Сприяє процесам синтезу білків, в результаті чого мінеральний азот зв’язується в амінокислотах і знижується вміст  нітратів у кінцевій продукції (до 37%); Активізує діяльність ґрунтової мікрофлори, сприяє відновленню структури і родючості ґрунту.  

Підвищує ефективність застосування пестицидів і агро препаратів  завдяки властивостям прилипача

Забезпечує розвиток потужної кореневої системи завдяки збільшенню її площі живлення, всмоктувальної здатності та надходження поживних речовин з ґрунту та внесених добрив. Стимулює ріст і розвиток рослин завдяки активізації фотосинтезу та обмінних процесів у клітинах, підвищенню рівня хлорофілу. Підвищує стійкість рослин до несприятливих умов навколишнього середовища завдяки підвищенню рівня антиоксидантного захисту клітин. Дозволяє знизити норми внесення добрив на 30% завдяки здатності створювати органо-мінеральні комплекси з макро- та мікроелементами та підвищувати їх доступність для рослин

Продукція

 

 

Ризобакт СП «Гуміфікатор» - комплексний біотехнологічний препарат для біотрансформації рослинних решток в органічне добриво (гумус)

 

Склад: бактерії роду Micrococcus luteus різних штамів та гриби роду пеници́ллиум, — род грибів-аскоміцетів,які відносяться ло  сімейства Aspergillacea

Умови зберігання: препарат зберігають у заводській упаковці в сухих, захищених від атмосферних опадів, складських приміщеннях при t⁰ від +2⁰С до +25⁰С.

Фасування: 10л.

Ризобакт СП «Гуміфікатор» оптимізує біотрансформацію рослинних решток польових культур у гумус шляхом активізації мікробних угрупувань ґрунту (целюлозо- і лігнін розкладаючих, азот фіксуючих бактерій тощо) без додавання азоту. Сприяє підвищенню вмісту гумусу та поліпшує структуру ґрунту.

Забезпечує відновлення мікробіоценозу ґрунту і підвищенню його мікробіологічної активності. Дозволяє активізувати природну фіксацію атмосферного азоту, завдяки чому на розкладання рослинних решток на витрачається азот з ґрунту. Сприяє збільшенню вмісту рухомих форм фосфору і обмінного калію, розмноженню черв’яків і корисних мікроорганізмів.

Перешкоджає поширенню хвороб рослин завдяки розвитку корисних міроорганізмів, просторовому витісненню патогенів і виділенню природних антибіотиків. Сприяє підвищенню урожайності наступних культур за рахунок додаткового живлення і мульчі, що запобігає ерозії, втраті вологи, зростанню бур’янів.му чому варто обирати….

Норма витрати препарату – 1,5-3 л/га. Норма витрати робочої рідини – не менше 200 л/га, в посушливих умовах – не менше 300 л/га

Гідролип – універсальний прилипач на основі гідро гелю для підвищення ефективності засобів захисту рослин, добрив і біопрепаратів

 

Діюча речовина: натуральні полісахариди, отримані в результаті мікробіологічного синтезу, у вигляді однорідної гелевої маси.

Умови зберігання: препарат зберігають у заводській упаковці в сухих, захищених від атмосферних опадів, складських приміщеннях.

Термін придатності – 2 роки.

t⁰ зберігання – від +5⁰С до + 35⁰С.

Фасування – 5 л, 1 л.

Використання Гідролипу забезпечує максимальну ефективність обробок ЗЗР, добривами, біопрепаратами завдяки властивостям гідро гелю, біофіксатору, біоклею.

При додаванні у бакові суміші навіть за несприятливих умов Гідролип підвищує ефективність ЗЗР, добрив та пролонгує їх дію.

Формує на поверхну води еластичну мікропористу водо- та газонепроникну плівку, що вже через півгодини не змивається дощем, здатна накопичувати вологу і є додатковим захистом від сонячних опіків та посухи

Норма витрати не залежить від погодних умов.

Незамінних при роботі з мікробіологічними препаратами (зокрема, інокулянтами), бо є поживним середовищем і пролонгує їх дію.

Натуральні полісахариди не ушкоджують захисний восковий наліт на листках і є додатковим бар’єром  для інфекцій.

Добро розчинний у воді незалежно від жорсткості та температури.

Може застосовуватися для підклеювання стручків ріпаку та бобових культур.

За рахунок унікальних клейових властивостей Гідролипу вже впродовж 30 хвилин після застосування на поверхні листя і плодів утворюється повітропроникна і водостійка мікропориста еластична натуральна плівка на основі полісахаридів природного походження.

Дозволяє знизити норми ЗЗР на 15% і вдвічі подовжує період їх дії

Незамінний для зон ризикованого землеробства, бо забезпечує високу ефективність обробок ЗЗР в широкому температурному режимі.

Завдяки властивостям гідро гелю забезпечує додаткове надходження вологи з повітря, захищає оброблені рослини від висихання і сонячних опіків, зберігає товарний вигляд, покращує забарвлення та смакові якості плодів.

Запобігає втратам врожаю завдяки мобілізації імунної системи, підвищенню стійкості рослин до посухи, заморозків та інших стресів.

Економить час, паливо і воду при застосуванні в сучасних економічних обприскувачах з малою витратою рідини (50-100 л/га робочого розчину) без зниження ефективності дії компонентів бакової суміші.

Нордокс 75, ВГ (Nordox 75, WG)

Фунгіцид контактної дії на основі оксиду міді

Діюча речовина: оксид міді (Cu2O) - 860 г / кг, що еквівалентно 750 г / кг міді. 75% складу препарату становить чиста біологічно активна мідь

Клас небезпеки: 3 (помірно небезпечна речовина)

Форма випуску, упаковка: водорозчинні гранули, мішок 10 кг

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення

Опис продукту

Діюча речовина препарату

 оксид міді (Cu2O) - 860 г/кг, що еквівалентно 750 г/кг міді. 75% складу препарату становить чиста біологічно активна мідь

Застосування

Нордокс 75 WG - надійний контактний фунгіцид/бактерицид з профілактичною дією проти широкого спектру грибкових інфекцій та бактеріозів польових і овочевих культур, у відкритому і закритому грунті, на різних плодових та кісточкових деревах, ягідниках, винограді, квітах та декоративних рослинах. 

Методи застосування

обприскування у період вегетації

Механізм дії

Нордокс 75 WG містить мікронізовані частинки оксидів міді, середній розмір яких складає 1,2 мікрона, що забезпечує ефективне покриття, утримання і міцне прилипання до поверхні рослин. Після потрапляння на листя частинки міді вступають у взаємодію з вологою та вивільняють іони міді. Ці іони поглинаються мікроорганізмами, що призводить до порушення проростання і ділення клітин патогенів. Мідь порушує обмін речовин патогенів шляхом пригнічення багатьох ферментативних реакцій. Крім того, після миттєвого знищення збудника, оксид міді повільно руйнується, запобігаючи новим зараженням. Частинки міді повільно вивільняються з поверхні, що забезпечує більш пролонгований захист рослин. Створюється захисний бар'єр проти грибкових і бактеріальних інфекцій.

Переваги

  • Найбільш концентрований фунгіцид на ринку. 75% складу препарату Nordox 75 WG - це чиста біологічно активна мідь.
  • Відсутність негативного впливу препарату на оточуючих. Завдяки унікальному процесу виготовлення при використанні Nordox 75 WG виникає менше пилу, ніж від інших змочуваних препаратів.
  • Сертифікат Органік. Nordox 75 WG відповідає міжнародному сертифікату OMRI (Organic Materials Review Institute - Інститут органічних матеріалів). Застосування продуктів, включених в список OMRI, дозволяє підприємствам отримати сертифікат органічного виробництва.
  • Низька фітотоксичність. У рекомендованих нормах застосування Nordox 75 WG ефективно контролює 
  • розвиток бактерій і грибів.
  • Високий ефект прилипання. Якісно і рівномірно наноситься на оброблену поверхню рослин.
  • Низькі норми витрати. Завдяки тому, що до складу Nordox 75 WG входить 75% чистої міді (найбільш висококонцентрований продукт на ринку) у препарату низькі норми витрати препарату і потрібна менша кількість обробок рослин.
  • Тривалий період захисту. Nordox 75 WG має функцію повільного контрольованого вивільнення іонів міді, що дозволяє рослинам залишатися захищеними впродовж більш тривалого періоду часу.
  • Універсальний препарат. Препарат використовується на різних плодових і кісточкових деревах, винограді, польових і овочевих культурах, у відкритому і закритому грунті.
  • Низький клас небезпеки. Препарат має 3 клас небезпеки.

Рекомендації щодо застосування:

Використовуйте Нордокс 75, ВГ по черзі з фунгіцидами, що містять діючі речовини, які належать до інших хімічних груп.
Загальна норма витрати МІДІ (Cu)/га/рік НЕ може перевищувати 4,5 кг.
Максимальна загальна річна норма Нордокс 75, ВГ не повинна перевищувати 6 кг/га.
Період захисної дії: 1-2 тижні (залежно від погодних умов).

Сумісність: сумісний з більшістю фунгіцидів та інсектицидів. Перед використанням рекомендується провести пробне змішування.
 

Бакова суміш з низьким рН (нижче 6,0-6,5) призводить до швидкого виділення іонів міді і може викликати стрес / фітотоксичність у рослин. Високий рівень рН і холодна вода можуть привести до зниження ефективності дії препарату.

Період очікування: від останнього внесення продукту- до дня збору врожаю (карантинний період) становить:
Яблуня, груша, айва - 14 днів.
Виноград - 21 день.
Томати, баклажани, перець - 10 днів.
Салати - 7 днів.
Цибуля, цибуля-шалот, часник, полуниця, гарбуз, патисони, диня, огірок - 3 дні.